ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ ПРИЗУПИНЕНЕ 🙁

______________

Шановні клієнти, OUTFIELD – це український бренд, що базується в Херсонській області. На жаль, наше виробництво сандалій-трансформерів тимчасово закрито через російське вторгнення.
Якщо у нас знову буде можливість виробляти сандалії, ми зробимо оголошення в нашому Instagram:
@outfield.com.ua

ЧОМУ МИ?

100% УНІКАЛЬНІ
ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ

Сандалії Outfield створені привертати увагу та бути функціональними.
Повністю зібрані вручну. Більшість елементів у кожній парі можна відрегулювати, замінити на нові та іншу кольорову версію.
Унікальність – одна з ключових особливостей, але зручність ще важливіша. Кожна модель ретельно випробовується в реальному житті, перш ніж потрапити на склад як товар.

1 РІК ГАРАНТІЇ
ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТА ВІДШКОДУВАННЯ

Якість та довговічність гарантовані. Послуга ремонту протягом року після покупки є безкоштовною для всього взуття, хоча з 2018 року ми не отримали жодного запиту на ремонт.
Ви можете повернути небажану пару протягом 14 днів з моменту отримання, якщо вона не використовувалася, не є пошкодженою або з ознаками чищення. Відшкодування не враховує банківські збори. Ми дотримуємося Закону України Про захист прав споживачів розглядаючи претензії щодо неналежної якості.

ЛОКАЛЬНИЙ БРЕНД
МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Outfield – український виробник, але ми пропонуємо доставку по всьому світу за офіційними тарифними ставками поштових служб. Доставка на адресу по Україні безкоштовна.
Доставка по Україні здійснюється протягом двох днів, а по всьому світу – до двох тижнів, якщо ваш розмір є в наявності. Будь ласка, врахуйте умови виготовлення або кастомізації – від 5 до 10 днів після підтвердження платежу.

БУТИ НАШИМ РІТЕЙЛЕРОМ

Якщо ви оптовий покупець, будь ласка відправте нам запит, щоб отримати лайншит та лукбук та детально опишіть умови взаємодії з вами електронною поштою.

Зверніть увагу: Компанія Outfield не працює зі сторонніми українськими інтернет-магазинами, оскільки така форма унеможливлює повний контроль над якістю послуг та консультацій. Але ми розглядаємо співпрацю з глобальними дизайнерськими і нішевими онлайн-платформами.

ІННОВАЦІЙНІ
АДАПТИВНІ
РОЗУМНІ

______________

Ми малий бізнес.
Купуючи в Outfield під час карантину коронавірусу, ви допомагаєте нам вижити. Ми вживаємо запобіжних заходів від COVID-19 під час зберігання товарів та упаковуємо замовлення в медичних рукавичках та масках для обличчя. Якщо взуття було використано для примірки в Києві, воно залишається на карантині на кілька днів. Всі сандалії можуть бути оброблені дезінфікуючим засобом на ваш запит.

ПОДОБАЄТЬСЯ НАШ ДИЗАЙН? РОЗКАЖИ ПРО OUTFIELD ІНШИМ