Договір оферти офіційного інтернет-магазину OUTFIELD щодо продажу товарів

1. Визначення

1.1 Наступні визначення мають наступне значення і є невід’ємною частиною цього контракту, якщо не зазначено інше:

  • Продавець — Незалежний підприємець Голуб Максим; мобільний +380507760796, email: outfield.brand@gmail.com.
  • Клієнт — будь-яка фізична особа, яка прийняла опціонний контракт на умовах цього опціонного контракту.
  • Онлайн магазин — офіційний інтернет-магазин марки OUTFIELD, розташований за адресою outfield.com.ua. Згідно з цим договором такі умови, як Інтернет-магазин та магазин, а також веб-сайт http://outfield.com.ua та похідні дані outfield.com.ua мають однакову цінність і інтерпретуються автентично відповідно до контекстного контракту.
  • Товари — об’єкт згоди сторін, перелік асортиментних предметів, представлених в офіційному інтернет-магазині.
  • Правила продажуправила продажу товарів в інтернет-магазині OUTFIELD, опубліковані в розділі «Сервіс та допомога», пункт «Правила продажу»

2. ОСНОВНІ УМОВИ

2.1 Цей опціонний контракт (далі – Угода) є офіційною пропозицією незалежного підприємця Голуба М.С. будь-якій фізичній особі, яка має право та має повноваження укладати договір купівлі-продажу з незалежним підприємцем Голубом М.С. згідно з умовами, встановленими в цьому контракті опціону, що містить усі суттєві умови угоди.

2.2 Відносини у сфері захисту прав споживачів регулюються Цивільним кодексом України, Законом «Про захист прав споживачів» та приймаються відповідно до нього іншими федеральними законами та нормативно-правовими актами України.

 

2.1. РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБСАЙТІ

2.1.1 Будь-які користувачі, також незареєстровані, можуть робити замовлення в інтернет-магазині. Зареєстрований Покупець може мати лише один обліковий запис користувача.

2.1.2 Продавець не несе відповідальності за достовірність та коректність інформації, наданої Замовником під час реєстрації.

2.1.3 Клієнт, зареєстрований в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію, представляючи ім’я користувача та пароль. Індивідуальна ідентифікація Замовника допомагає уникнути несанкціонованих операцій третіми особами від імені Замовника та відкриває доступ до додаткових послуг. Клієнту настійно не рекомендується передавати ім’я користувача та пароль третім особам.

2.1.4 Продавець несе персональну відповідальність за всі можливі негативні наслідки у випадку, коли його ім’я користувача та логін передаються третім особам.

 

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ ТА ЦІНА ТОВАРІВ

3.1 Продавець передає, а Замовник приймає та оплачує Товар відповідно до умов цієї Угоди. Право власності на Замовлений Товар передається Замовнику в момент фактичної передачі Продукту Замовнику та сплати повної ціни Продукту. Ризик можливої втрати чи пошкодження Продукту передається Замовнику в момент фактичної передачі Продукту Замовнику.

3.2 Ціна товару встановлюється Продавцем в односторонньому порядку і безперечно і зазначена на сторінках Інтернет-магазину за адресою www.outfield.com.ua.

3.3 Ціни на товар вказані в гривнях / доларах США / євро та ін.

3.4 Пропозиція укласти договір купівлі-продажу діє на той момент, коли Продукт продається http://outfield.com.ua і доступний на складі Продавця.

4. ВИСНОВКИ УГОДИ

4.1 Текст цієї Угоди є публічною пропозицією (відповідно до статті 435 та частини 2 статті 437 Цивільного кодексу України).

4.2 Договір, заснований на прийнятті Замовником цієї публічної пропозиції, є угодою про приєднання, якої Клієнт дотримується без будь-яких винятків та / або пунктів.

4.3 Факт оформлення замовлення Замовником є безумовним фактом прийняття Замовником умов Угоди. Клієнт, який придбав Товар в Інтернет-магазині Продавця (розмістив замовлення), вважається фізичною особою, яка встановила відносини з Продавцем на умовах цієї Угоди.

 

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1 Продавець зобов’язаний виконувати зобов’язання перед Замовником на умовах Пропозиції з моменту укладення цього Договору. Продавець не несе відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань відповідно до цього Договору, якщо це невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, що виникли після підписання Угоди.

5.2 Продавець зобов’язаний обробляти та захищати персональні дані Замовника відповідно до чинного законодавства.

5.3 Продавець залишає за собою право змінювати Договір, ціни на продукцію, способи відвантаження, вартість та терміни доставки в односторонньому порядку, публікуючи ці зміни у своєму інтернет-магазині за такою Інтернет-адресою: outfield.com.ua. Всі коригування набувають чинності відразу після публікації на веб-сайті, і Замовник вважається повідомленим з моменту таких публікацій.

5.4 Продавець залишає за собою право записувати телефонні розмови із Замовником. Відповідно до пункту 4 статті 16 Федерального закону “Про інформацію, інформаційні технології та безпеку інформації” Продавець зобов’язаний запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних Клієнта або передачі його третім особам; своєчасно виявляти та виключати подібні дії.

5.5 Продавець має право передати або делегувати будь-які свої права та обов’язки, що випливають із відносин із Замовником, будь-яким третім сторонам без згоди Замовника.

5.6 Замовник зобов’язаний ознайомитись з цими умовами Договору, цінами на товари, які пропонує Продавець на сайті outfield.com.ua перед укладенням Договору.

5.7 Клієнт зобов’язаний подати свою персональну інформацію та оформити замовлення без допомоги або за допомогою менеджера служби обслуговування клієнтів будь-якими доступними методами.

5.8 Клієнт зобов’язаний поділитися всіма необхідними даними, які ідентифікують його як покупця і достатні для того, щоб замовлення Клієнта було доставлено.

5.9 Замовник зобов’язаний оплатити Товар та його доставку за умовами цієї Угоди.

5.10 Клієнт погоджується ознайомити себе з інформацією, представленою Продавцем на своєму веб-сайті, включаючи такі розділи: Як придбати, оплатити, повернути, Політику конфіденційності.

5.11 Замовник погоджується не використовувати Товари, замовлені на Веб-сайті в комерційних цілях.

 

6. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1 Після оформлення замовлення Клієнт отримує електронний лист, що містить усі найважливіші деталі, які є ціною товару, адресою та вартістю доставки.

6.2 Замовлення вважається прийнятим для обробки після надходження Клієнтом електронної пошти за вказаною адресою після реєстрації підтвердження його отримання та/або після появи нового повідомлення про замовлення на сторінці Веб-сайту.

6.3 Продавець залишає за собою право скасувати замовлення Клієнта під час його обробки.

6.4 Продавець залишає за собою право підтверджувати деталі замовлення з Замовником по телефону. У разі відсутності зв’язку із Замовником протягом наступних двох днів, Замовлення автоматично анулюється. У разі, якщо Продавець скасує передплачене Замовлення, ціна Замовлення буде повернена тому ж способу оплати, який використовується для попередньої оплати Товару Замовником.

6.5 Після оформлення замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною Замовником при реєстрації, або по телефону. Дата доставки залежить від наявності товару, що зберігається на складі Продавця, та часу, необхідного для обробки та доставки замовлення.

 

7. ДОСТАВКА

7.1 Клієнт зобов’язаний прийняти Замовлення в погоджений час доставки. Замовлення доставляється Замовнику (або особі, визначеній Замовником як Одержувачем) особисто. Будь-який Товар, який не може бути доставлений жодному з перерахованих вище осіб, повинен бути переданий особі, яка надає реквізити відповідного Замовлення (номер відправлення та повне ім’я одержувача).

7.2 Клієнт може забрати своє замовлення з будь-якого магазину, перерахованого продавцем, якщо така опція доступна для конкретного продукту.

7.3 Продавець докладе всіх можливих зусиль, щоб дотриматись часу доставки товару, зазначеного під час підтвердження замовлення. Затримка з доставкою можлива лише через непередбачені обставини, що відбулися з без вини Продавця.

7.4 Замовник залишає за собою право повністю або частково скасувати Замовлення (за умови, що Замовлення ще не було передано кур’єрській службі) в будь-який час до доставки Замовлення Замовнику (документи про доставку підписуються Замовником ). Після доставки Замовлення у вас є 7 (сім) днів, щоб повернути його.

7.5 Майнові права, ризик випадкової втрати чи пошкодження Продукту передаються Замовнику після отримання замовленого Продукту. Підписання Клієнтом відповідної накладної доставки є підтвердженням передачі майнових прав.

7.6 З кожним Товаром, Замовник отримує інструкції по догляду, які вказано на внутрішніх лейбах.

7.7 У випадку, якщо Продукція буде замовлена ​​для доставки за межі України, Замовник може стягувати імпортні мита і податки, що стягуються, коли доставка досягає зазначеного пункту призначення. Замовник несе відповідальність за сплату будь-яких таких ввізних мит та податків. Зауважте, що ми не контролюємо ці платежі і не можемо передбачити їх суму. Перед оформленням замовлення Клієнт може отримати додаткову інформацію у своєму місцевому митному офісі.

 

8. ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІН

8.1 Клієнт залишає за собою право відхилити Замовлення без будь-яких причин перед його доставкою. Після доставки Замовлення у вас є 7 (сім) днів, щоб повернути його.

8.2 Клієнт залишає за собою право обміняти придбаний Товар, який не підходить Замовнику за формою, розмірами, стилем, кольоровою гамою, розміром або повнотою протягом 14 днів без урахування дня покупки. Продукт може бути повернутий або обмінений, лише якщо він не використовувався, у товарному стані з оригінальною упаковкою, вмістом та супроводжується документом, що підтверджує покупку.

 

8.3 Клієнт зобов’язаний долучити до пакета, що містить повернутий Товар:

форму повернення/вільної форми;
копію паспорта;
копію квитанції про оплату.

8.4 Порядок повернення браку описаний у пункті 7.3. Замовник зобов’язаний вказати дефекти отриманого Товару у зворотній формі.

8.5 Методи повернення:

через службу доставки, яка використовується для доставки;
використання переважних послуг доставки Клієнта.

8.5 Позов про виплату відшкодування повинен бути задоволений протягом 10 (десяти) днів з моменту подання відповідної вимоги (Закон України про захист прав споживачів). У разі повернення Товару неналежної якості, Клієнту відшкодовується вартість Продукту, крім витратами на доставку.

 

9. МЕТОДИ ОПЛАТИ

9.1 Товар можна оплатити різними способами, як зазначено нижче:

Готівкою або кредитною / дебетовою карткою після отримання Замовлення в Києві або в Україні при замовленні накладеним платежем;
Онлайн за допомогою карт VISA, Mastercard або Maestro;
Прямим переводом на рахунок IBAN або SWIFT, або ж за допомогою будь-яої іншої системи грошових переказів, доступної в Україні, а також у резиденції Покупця.

9.2 Детальну інформацію про способи оплати ви знайдете в розділах «Оплата» та «Доставка».

10. ФОРС-МАЖОР

10.1 Будь-яка Сторона не несе відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань згідно з цією Угодою, якщо це невиконання було викликане форс-мажорними обставинами, що виникли після підписання Угоди. “Обставини непереборної сили” – це надзвичайні події або умови, які Сторона не могла передбачити або запобігти усіма наявними способами. Ці надзвичайні події чи умови включають, зокрема, страйки, повені, пожежі, землетруси чи будь-які інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії українських чи іноземних органів влади або будь-які інші обставини, що не підлягають розумному контролю будь-якої Сторони. Поправки до чинного законодавства України, що прямо чи опосередковано зачіпають будь-яку Сторону, не розглядаються як форс-мажор. Однак у разі внесення таких поправок, які заважають будь-якій із Сторін виконати будь-які свої зобов’язання за умовами цієї Угоди, Сторони негайно вживають відповідних заходів для забезпечення виконання цієї Угоди.

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

11.1 Клієнт надає Продавцю свій паспорт та реквізити банківської картки, якщо повертає придбаний Товар. Продавець вправі використовувати ці дані для виконання зобов’язань за цим Договором. Продавець серйозно ставиться до конфіденційності персональних даних, наданих Замовником. Приймаючи цю Пропозицію та надаючи особисту інформацію, Клієнти та відвідувачі веб-сайту висловлюють згоду та дозволяють Продавцю обробляти їхні персональні дані для просування послуг на ринку шляхом прямого контакту з Замовником, включаючи підписку на розсилку новин, sms-опитування, акції, аналіз маркетингової діяльності, допомогу клієнтам, збір статистики, контроль якості послуг, що надаються Продавцем.

Відвідувачі веб-сайту та клієнти дозволяють Продавцю (виконати зобов’язання та з наміром провести маркетингову діяльність) проводити процедуру обробки персональних даних (ім’я, по батькові, дата народження, стать, поштова адреса, акаунти соціальних мереж, електронна адреса, історія замовлень) третім особам на підставі укладеної угоди, яка забезпечує, що ці треті сторони відповідають вимогам законодавства України про захист персональних даних. Обробка персональних даних – це кожна операція або ряд операцій, що виконуються над персональними даними, автоматично або іншим чином, такі як: збір, запис, організація, зберігання, коригування або зміна, вилучення, консультації, використання, публікація шляхом передачі, виявлення або створення доступув інший спосіб, блокування, видалення або знищення.

Замовник має право обробляти персональні дані на умовах надсилання сповіщень про комерційний / рекламний вміст за адресою, наданою Замовником; телефонні дзвінки, текстові повідомлення чи миттєві повідомлення; електронні розсилки

Клієнт може відмовитися від отримання будь-якого з перерахованого вище, не пояснюючи причин:
відмовившись від підписки на розсилку, натиснувши кнопку “Скасувати підписку” в листі електронної пошти;
зв’язавшись із службою підтримки клієнтів Продавця за номером телефону, доступним у розділі «Контакти» на сайті outfield.com.ua.

11.2 Продавець не розголошує будь-яку особисту інформацію, отриману від Замовника. Продавець залишає за собою право передавати особисту інформацію Клієнта будь-яким третім сторонам, які діють за вказівками Продавця та відповідно до домовленостей з Продавцем з метою виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом.

11.3 Замовник висловлює свою згоду і дозволяє Оператору обробляти його персональні дані за допомогою автоматичної системи управління базою даних, а також інших програмних засобів, спеціально розроблених за замовленням Оператора.

 

12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

12.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цієї Угоди відповідно до законодавства України.

12.2 Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені в магазині Продавця outfield.com.ua, належать йому як законному правовласнику, протиправне використання вищезазначеної інформації та зображень підлягає переслідуванню відповідно до чинного законодавства України.

 

13. ІНШІ УМОВИ

13.1 Сторони прагнуть вирішити всі спори, що виникають шляхом переговорів.

13.2 У разі неможливості досягти згоди спір передається до суду відповідно до чинного законодавства України.