Методи оплати

Існує кілька способів оплати товару на нашому сайті.

PLEASE NOTE: We are Ukrainian company, there’s no way to use PayPal legally for taking payments in this country so far. However, all the services and warranties are as convenient and caring, and we are always on your side.

Миттєва онлайн-оплата Visa або MasterCard (усі країни)

Оплачуйте онлайн будь-якою карткою через платіжний шлюз LiqPay, без комісії
Миттєві розстрочки до 10 платежів для власників кредитних карток ПриватБанку

Прямий банківський переказ IBAN (усі країни)

Офіційний переказ з будь-якої кредитної картки/рахунку безпосередньо на наш рахунок в Україні. Платіть в Інтернеті або в касі будь-якого банку світу: без комісії.

Прямий банківський переказ (Україна)

Онлайн оплата через Приват24 або інший Інтернет-банкінг
Офлайн в касі будь-якого банку: уточнюйте на місці, адже можлива ​​комісія

SWIFT переказ на рахунок (усі країни)

Офіційний переказ з будь-якої кредитної картки/рахунку безпосередньо на наш рахунок в Україні: висока комісія + може зайняти кілька днів

Грошовий переказ (усі країни)

Western Union, MoneyGram, Sigue, PrivatMoney та інші системи, представлені в Україні. Якщо ви хочете скористатися нестандартним грошовим переказом (який не згадується на цій сторінці, зв’яжіться з нами, щоб переконатися, що він працює для нас).

Післяплатою: готівкою або карткою будь-якого банку при отриманні замовлення (Україна)

Готівкою при доставці по Україні.
Особисто кур’єру при доставці до Києва.

Для іноземних клієнтів.

Якщо з вини поштової служби посилка втрачена або її вміст пошкоджено, вартість товару можна повернути.
Вам слід зв’язатися з нами, вказавши номер вашого замовлення та коротко пояснити ситуацію. Нічого страшного, таке трапляється.

Вкажіть бажаний спосіб оплати при оформленні замовлення, і необхідні реквізити будуть надіслані на ваш електронний лист протягом декількох годин.
Ми працюємо зі 100% передоплатою, але якщо ваш розмір є у наявності, готівка при доставці можлива на ваш запит (у цьому випадку ви платите при отриманні, цей варіант впливає на вартість і не бути застосованим до міжнародної доставки).
Щоб пришвидшити процес доставки, ви можете повідомити нас про успішну передоплату, вказавши номер замовлення (ви можете також долучити відскановану копію чека).

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути товар протягом 14 днів після його отримання, якщо з будь-якої причини він вас не влаштовуєте. Ми зобов’язуємось виплатити вам всю суму, якщо взуття не пошкоджене, на має ознак носіння та/або миття. Політика повернення товару неналежної якості – згідно із Законом України про захист прав споживачів. Вартість повернення в цьому випадку оплачується замовником.